top of page
Urodziny.png

Urodziny dla dzieci 

to gwarancja dobrej zabawy!

Urodziny to czas wyjątkowy dla każdego dziecka! Razem z nami możesz zorganizować dla swojego dziecka wyjątkową, kreatywną imprezę urodzinową!

 

Przyjęcie na sportowo to pełen pakiet imprezy urodzinowej z instruktorem na sali sportowej przy ul. Budowlanych 156 (Budynek ZDZ).

Przyjęcie zorganizowane w Teatrze trwa 2 godziny, a jego główną częścią są warsztaty dwa razy 45 minut, zgodne z wybraną wcześniej tematyką.

 

Dzięki kreatywności naszych animatorów, każda impreza ma niepowtarzalny przebieg i historię dopasowaną do zainteresowań solenizanta. 


Przykładowa tematyka urodzin:

Roblox,

Minecraft,

Disney,

oraz wiele innych!

Cennik:

 

 Cena za organizację imprezy wynosi 400 złotych (10 osób + solenizant gratis). Każdy następny uczestnik to dopłata 35 zł.

Warsztaty prowadzone są przez instruktora w dwóch modułach po 45 minut i odbywają się w sali warsztatowej lub na auli. Podczas 15-minutowej przerwy między warsztatami odbywa się poczęstunek urodzinowy, na który mogą państwo przynieść swój tort i można wręczyć prezenty dla solenizanta.
+ Istnieje również możliwość zamówienia poczęstunku w Kuchnii EkoMniam, ze specjalnie przygotowaną ofertą pod każde urodzinki.

+ W zestawie możecie Państwo odebrać bezpłatne zaproszenia dla dzieci.
+ Dodatkowo, po odbytej imprezie otrzymujecie Państwo zestaw pamiątkowych zdjęć z wydarzenia.

Przykładowy zestaw poczęstunkowy ( dodatkowo płatny)

- szaszłyki owocowe

- sałatki warzywne lub owocowe
- domowe żelki
- świeżo wyciskany sok
- flipsy kukurydziane

KOSZT DODATKOWY 100 zł

Dodatkowo:

- Możliwość zamówienia Piniaty tematycznej wraz z zawartością - koszt uzależniony od wyboru postaci i zawartości (ok. 80-100 zł)

- Możliwość zamówienia tortu urodzinowego - koszt do indywidualnego zestawienia

KONTAKT  TEL: 792 391 148 - Dagmara 

bottom of page