Bawialnia Edukacyjna Edukolandia to miejsce, w którym dzieci poprzez zabawę mogą rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz krótkim opisem poszczególnych zajęć.

Kostki Alfabetu

,, Gwiazda Estrady"

Zajęcia wokalno-muzyczno-ruchowe "Gwiazda estrady" to wspaniałe połączenie wszystkich tych elementów, które dają dzieciom poczucie radości i satysfakcji w wyrażeniu emocji poprzez śpiew i taniec. Na zajęciach uczymy się piosenek, układamy wspólnie ruch sceniczny (każdy może wyjść z własną inicjatywą), wyrabiamy poczucie rytmu poprzez zabawy rytmiczno-ruchowe a także z wykorzystaniem perkusyjnych instrumentów muzycznych. Zapraszamy w każdą środę o godz. 16.00 do wspólnej muzycznej zabawy wypełnionej różnorodnymi barwami dźwięków! 

teatr multiklub.jpg
1 ROBOTYKA.jpg

,,Robotyka"

Robotyka w najlepszym wydaniu ulubionym przez dzieci ! Żadnych ekranów - bawimy się robocikami- Ozobotami, tworzymy kreatywne historie i drogę dla Robota ! Kodujemy i bawimy się. Ozobot zabiera dzieci  w niesamowitą przygodę rysowania, rozwiązywania problemów oraz pracy grupowej. Za pomocą kolorowych kodów dzieci programują zadania, które wykonuje robot.

,,Szachy"

 To ciekawe i szybko przynoszące efekty zajęcia! Dzieci uczą się figur oraz poznają najprostsze posunięcia szachowe. Szachy są grą strategiczną, która może odegrać u naszego dziecka istotną rolę w nabywaniu i kształtowaniu wielu umiejętności. Rozpoczęcie nauki szachów już na etapie edukacji przedszkolnej pozwala zwiększyć szansę na optymalny oraz wszechstronny rozwój naszych pociech.

72779197_411039403140083_372855030753840
Karate.jpg

,,Karate"

Zajęcia karate uczą dzieci przede wszystkim podstaw samoobrony. Są to również zajęcia, podczas których zawodnicy uczą się jak zadbać o swoje ciała i zmysły by stać się doskonałym! Trening karate to idealne rozwiązanie dla dzieci, by poprawić ich kondycję czy koordynację ruchową, ALE TAKŻE ukształtować podstawy pracy w zespole a ponadto nabrać wprawę w budowaniu wzajemnego szacunku.

,,Joga"

Na zajęcia z JOGI możesz przyjść ze swoim dzieckiem. Joga działa regenerująco na nasz układ nerwowy ,porusza energię w naszym ciele, uczy relaksacji, oddechu, wzmacnia i rozciąga mięśnie pleców a przede wszystkim przebywasz wśród rówieśników, gdzie czeka Cię przyjemny relaks, śmiech i dobra zabawa.

JOGA.jpg
Cherleaderki.jpg

,,Cheerleaders"

Na zajeciach cheerleaders nie tylko tańczymy i wymyślamy nowe układy ale rownież uczymy sie różnych akrobacji, doskonalimy elementy gimnastyczne takie jak: przewroty, przerzuty oraz dbamy o naszą koordynację. Tworzymy piramidy gimnastyczne w różnych kombinacjach z wykorzystaniem elementow akrobatycznych. Dbamy również o naszą mobilność by łatwiej było nam robić szpagaty 

,,Laboratorium"

W trakcie zajęć małego odkrywcy dowiadujemy się jak przygotować własny wulkan przy wykorzystaniu produktów, który każdy z nas ma w domu. Doskonalimy wiedzę związaną z mieszaniem barw, bo przecież lawa nie musi być tylko czerwona. 
Sprawdzamy również jak duże ciśnienie jest potrzebne aby słomkowa rakieta mogła poszybować do nieba. Przetestowaliśmy czy nasze płuca potrafią wytworzyć wystarczająco siły. Mali chemicy wymyślają, mieszają, dodają, pracują zawzięcie pod okiem pani Ewelinki na zajęciach z Laboratory.
Tworzą wulkany, kolorowe chmury i inne dziwne rzeczy.

Laboratorium.jpg